» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 41001 deri 41050 nga 83582
Kėrkimi zgjati 2.27 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Sortierung umkehren Kartvizita Rubrika Kontakt postime
Hotel Restaurant Baron

Hotel Restaurant Baron

Rruga Elbasanit Sauk
Sauk  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355(0)42354649
Fax: +355(0)42354649
Cel.: +355(0)692143803
Hoteleri

Hotel Restaurant Salle Dasmash Pub Bar veror Parkim falas Guida Turistike Organizim Festash
sendpm.gif
home.gif
0
HOTEL RELAX

 
HOTEL RELAX

RRUGA LORD BAJRON VILA No.1
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +35542257548
Fax: +35542260528
Cel.: +355682055616
Hoteleri

KEMI NJE HOTEL TE PASTER TE QETE ME 10 DHOMA SHTETER GJITHSEJ JANE 20 ME ĒMIME KONKURUESE REFERUAR PASTERTISE DHE POZICIONI KU NDODHET
sendpm.gif
home.gif
0
Hotel Regina Vlore

 
sendpm.gif
find.gif
1
HOTEL REGINA RADHIME

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Regina

 
Hotel Regina

Radhime
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 0692656757
Cel.: 0692065399
Hoteleri

Kushte te rehatshme ne dhome, plazh te kendshem, pamje spektakolare, dhe nje staf miqesor qe t'ja u beje qendrimin tuaj nje eksperience te paharueshme
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Hotel Ramses

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Prinos

 
Hotel Prinos

Rruga qendore
0393  Himare
Shqipėri

Tel.: 039321463
Cel.: 355696766829
Turizem

Dhoma pushimi dhe restorant
sendpm.gif
home.gif
find.gif
6
Hotel Prestige

Prestige Hotel

Rr.Panorama pas shkolles Harry T Fultz
1016  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0035544514000
Fax: 0035544514001
Cel.: 00355686040284
Hoteleri

Prestige Hotel is a brand new business hotel located near the Tirana city center. Prestige Hotel offers a warm atmosphere, where the modern environment and facilities provide a pleasant accommodation for anyone who is looking for peace and rest after a long flight or a busy day at work. You can relax in the soft sofas in our lobby while enjoying an espresso coffee or spirits from the lobby bar.Guest can start the day with a generous continental buffet breakfast .
sendpm.gif
home.gif
find.gif
3
HOTEL PARTNER VLORE

 
sendpm.gif
0
hotel onufri

 
Kavaje
Shqipėri

Tel.: 00355 69 39 48 172
Cel.: 00355 69 37 92 421
Hoteleri

sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Oda e Miqve

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Nobel

 
Hotel Nobel Tirana

Rruga Urani Pano, Nr.9
1016  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +35542256444
Fax: +35542256444
Cel.: +355692020757
Hoteleri

Welcome at Hotel Nobel Tirana where you will find a decent accommodation located right in the center of Tirana, just off the Scanderbeg Square with a friendly, professional service. Around and about you will find most of the government, social, cultural, business and entertainment venues, which makes it an ideal place for visitors to experience not only Tirana, but Albania as well. If you're
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
hotel new york vlore

hotel new york

aleksander moisiu
9401  Vlorė
Shqipėri

Tel.: 033406649
Fax: 033406650
Cel.: 0684013306
Turizem

At the edge of the magnificent coastline of Vlora, located in the fantastic city, near the tunnel where crystal waters flow for centuries through the greenery of pines, appears Hotel New York. Its location in the most beautiful part of Vlora bay known as The Cold Water, at the foot of Mount Shuschica make it a real miracle. The Hotel’s bridge passes over the national road Vlore-Saranda and gives the impression of a ferry docked there forever.
sendpm.gif
hotel new york vlore dergoji mesazh ne Skype™
0
Hotel ne Tirane ***

 
sendpm.gif
find.gif
2
HOTEL NDERKOMBETAR (me 4yje)

 
sendpm.gif
find.gif
4
Hotel Natyra-Al

Resort *Natyra-Al*

Golem Rr.Qemal Stafa
2000  Durrės
Shqipėri

Tel.: 00355697699428
Cel.: 00355685669957
Bar Kafe

Hoteleri Turizem
sendpm.gif
Hotel Natyra-Al dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
0
Hotel Nacional - Vlore

 
Hotel Nacional

Uji Ftohte
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 00355 33 29 315
Cel.: 00355 33 29 315
Hoteleri

Dhoma Hoteli ne buze te detit
sendpm.gif
home.gif
0
Hotel Mustang

 
sendpm.gif
find.gif
1
HOTEL MONTECARLO - VLORE

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Mondial Sh.P.K

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Mondial

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Mateo Gjiri Lalzit

 
Riza Shpk

Gjiri Lalzit
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355662081777
Hoteleri

sendpm.gif
find.gif
1
hotel luna

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel LUGANO

 
sendpm.gif
0
Hotel Likoka

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel LIDO

 
Hotel LIDO

Aleksander Goga
2001  Durrės
Shqipėri

Tel.: 052227941
Hoteleri

sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Krokodili

 
sendpm.gif
find.gif
0
Hotel Krkodili

 
sendpm.gif
0
HOTEL KRISTI VELIPOJE

 
HOTEL KRISTI PLAZH VELIPOJE

VELIPOJE QENDER
Shkodėr
Shqipėri

Tel.: 00355 222 438 30
Cel.: 00355 67 234 1342
Hoteleri

HOTEL KRISTI I POZICIONUAR NE QENDER TE PLAZHIT VELIPOJE 100 METRA NGA DETI ME PAMJE NGA PLAZHI OFRON HYRJE APARTAMENTI ME QERA PER SEZONIN TURISTIK TE VERES CDO HYRJE ESHTE MJAFT KOMODE DHE PERMBAN 1 DHOME GJUMI KUZHINE ANEKS BANJO KORIDOR BALLKON SHPEJTONI TE BENI PRENOTIMET
sendpm.gif
0
hotel kristal

 
bar restorant hotel

kilometri 1 shengjin kune
shengjin
Shqipėri

Tel.: 00355 28 12 26 39
Cel.: 00355 68 64 53 344
Turizem

abbiamo offerte vantaggiose in un posto tranquillo e ospitale, dista dal mare 100 mt
sendpm.gif
0
Hotel Kapri

 
sendpm.gif
find.gif
2
Hotel Internacional-Durres

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Iliria

 
Hoteleri

sendpm.gif
find.gif
2
hotel idi

 
sendpm.gif
find.gif
2
Hotel Haris Vlore

Hotel Haris Vlore

Uji i ftohte , mbi rrapin
9401  Vlorė
Shqipėri

Cel.: +355682056207
Hoteleri

hoteli me pamjen me piktoreske - turizem
sendpm.gif
home.gif
0
Hotel Firenze Tirana

 
sendpm.gif
find.gif
7
hotel firenze

 
sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Ferrari Tirane

 
sendpm.gif
find.gif
2
Hotel Ferrari rr. Don Bosko

 
sendpm.gif
find.gif
1
HOTEL FERRARI

 
sendpm.gif
0
HOTEL FERARI

 
sendpm.gif
find.gif
2
Hotel Europa

 
Shqipėri

sendpm.gif
find.gif
1
Hotel Elysee

 
Shqipėri

find.gif 1
HOTEL EJNA

 
HOTEL EJNA

rruga VASO PASHA(pas kinema agimit)
1111  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0035544805119
Cel.: 00355695803109
Hoteleri

HOTEL EJNA (PAS KUNEMA AGMIT)bar-piceri
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Hotel E.Center

 
sendpm.gif
0
Hotel Dukagjini

 
Hotel Dukagjini

"Sheshi i Dėshmorėve" - 2
30000  Pejė
Kosovė

Tel.: +381 (0) 39 42 99 99
Hoteleri

sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
hotel drymades

 
Dhermi
Vlorė
Shqipėri

Hoteleri

sendpm.gif
find.gif
4
HOTEL DORO CITY_

HOTEL DORO CITY

Rr.Muhamet Gjollesha prane Universitetit te Sporteve
1001  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 67 20 10 371
Fax: +355 0 42 24 70 70
Cel.: +355 0 42 232 206
Hoteleri

home.gif
find.gif
19
Hotel Doro City Palace

 
sendpm.gif
find.gif
10
Hotel Doro City

 
sendpm.gif
find.gif
1
Trego rezultatin 41001 deri 41050 nga 83582

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"